Viimati Ostetud

Korstnatoru-veepaak Stoveman

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Korstnatoru-veepaak Stoveman
Üldandmed: Üldkõrgus: 80cm
Mahutavus: 38L
Kaal: 24kg

Rohkem infot

Rohkem infot

Stoveman korstnatoru-veepaak on ette nähtud saunavee soojendamiseks tingimustes, kus puudub statsionaarne veevärk ja saunas kasutatav vesi saadakse jõest, järvest või kaevust.

Veepaak sobib kõikidele puudega köetavatele keristele, mille suitsutoru läbimõõt on 115 mm. Veepaak seatatakse otse korstnatorule ja veepaagist edasi lähevad korstnalõõrini korstnatorud. Veepaak on silinderjas pealt kaanega kaetud anum läbimõõduga 320 mm. Stoveman korstnatoru veepaak mahutab 38 l vett. Veepaak on varustatud kahe toruotsaga (väliskeermega 3/4 küljel ja põhja all) kraanide monteerimiseks paagile. 

Tootel on reguleeritavad kinnituskronsteinid, mis teevad toote paigaldamise lihtsaks ja hõlpsaks.
Toode on valmistatud 2mm mustast metallist ja viimistletud kuumakindla värviga. Paagi sees küttekehaks olev korstnatoru on 5mm terasest.

Tasub teada:
Tarbimisel võib sadestuda paagi põhja roostet ja selle eemaldamiseks on paagi põhjale paigaldatud toruliitmik väliskeermega ¾” kuhu on soovitatav paigalda kraan ja vajadusel enne igat tarbimist selle abil paagi põhjast välja lasta põhjale tekkinud sade.
Tarbevee tarbimiseks on paagi küljel analoogne toruliitmik väliskeermega ¾” kuhu saab ühendada kraani või toruühendused.

250,00€

Kuumakse al. 12.96€

    Püsikliendile ost boonusrahaga kuni -10% soodsam
    Püsiklient kogub selle toote ostuga 3% boonusraha