Viimati Ostetud

Biolani naturaalne turvas 280L

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Biolani Naturaalne turvas on puhas hele rabaturvas, mida ei ole väetatud ega lubjatud.
Turvas on looduslikult happeline ning selles ei ole umbrohuseemneid ega haigusetekitajaid.
Põhiturvas sobib ka juurviljade ladustamiseks ja maaparanduseks.

Rohkem infot

Rohkem infot

Juurviljade säilitamine ületalve
Juurviljad püsivad kvaliteetsena kevadeni, kui kasutate nende säilitamiseks väetamata Naturaalne turvast. Juurviljad laotakse kastidesse kihiti, nii et nad ei puutu üksteisega kokku. Iga kiht kaetakse niiske turbaga. Turvas takistab niiskuse aurustumist ja juurviljade nahkumist. Samuti takistab ta säilitamise ajal tekkivate haiguste levikut. 
 
Pinnaseparandamine
Kui istutate happelist pinnast eelistavaid taimi, nagu rododendron ja mustikapõõsad, võite parandada tavalist aiamulda happelise Biolani Naturaalne turbaga. Kasutamine kartulimaal enne istutamist vähendab kartuli-lehemädanikku (eriti kui maa pH-tase on üle 6) ja seob liigset lämmastikku. Teistele aiataimedele sobib pinnaseparanduseks Biolani Aiamaa Must Muld või Biolani Kasvuturvas. Umbes 5 cm kiht istutusmullaga segatud turvast on sobiv kogus.
 
Kompostimine
Väetamata turvas sobib komposti ja kompostkäimla katteaineks. Turvas imab tõhusalt vedelikest ja virtsast eralduvat ammoniaaki. Kompostis tuleb lisaks turbale kasutada ka jämedamat sidusainet, mis hoiab komposti õhulisena.

25,90€

    Püsikliendile ost boonusrahaga kuni -10% soodsam
    Püsiklient kogub selle toote ostuga 3% boonusraha
    kalkulaator

    Seonduvad tooted