Viimati Ostetud

Biolani kasvuturvas 280L

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

*Turbasegu
*Kasvupinnas
*Kompostitud mullasegu (puidukiugraanulid, broilerisõnnik, hele kasvuturvas)
*Magneesiumisisaldusega paekivipulber 6 kg/m³ *pH - 6,5
*Toitainete sisaldused - Lämmastik (N) vees lahust. 100 mg/l Fosfor (P) lahustuv 60 mg/l Kaalium (K) lahustuv 300 mg/l
*Mahukaal - 270 g/l
*Puistetihedus - 102 g/l
*Jämedusaste - < 35 mm

Rohkem infot

Rohkem infot

Biolani Kasvuturvas on väetiselisandiga turbasegu harrastusaednikele. See sobib külvamiseks, istikute kasvatamiseks, lillede ja köögiviljade aluspinnamullaks ning pinnaseparanduseks kõikjal aias. Kasvuturbas ei ole taimehaigusi ega umbrohtu ning sellele on lisatud lupja ja väetist.

*Lillede ja köögiviljade kasvatus

Biolani Kasvuturvas sobib köögiviljade ja lillede kasvatamiseks kasvuhoones ja avamaal, kas eraldi või mullaga segatult. Enamikule taimedele piisab Biolani Kasvuturba toitainevarudest kogu suveks. Väga palju toitaineid vajavatele taimedele soovitame lisaväetiseks Biolani kanasõnnikugraanuleid. Nt tomati ja kurgi väetamine: 0,5 liitrit kanasõnnikugraanuleid istiku kohta kolm korda suve jooksul. 

*Istikute kasvatamine

Biolani Kasvuturvas sobib köögiviljade ja lillede istikute kasvatamiseks. Tema toitainevarudest piisab enamikele istikutele kogu kasvuperioodiks. Väga palju toitaineid nõudvad taimed, nagu tomat ja kurk, vajavad istikustaadiumis lisaväetamist. Kasutage lisaväetamiseks Biolani kanasõnnikugraanuleid 0,5 dl/1 liitri vee kohta. Võite panna väetise kohe istikupoti põhja valmis.
 
 
*Pinnaseparandamine

Väetiselisandiga kasvuturvas on sobiv pinnaseparandusaine nii kuivadele liivapinnastele kui ka tihedatele savipinnastele. Sobiv hulk on kotitäis turvast 3 m² kohta. Segage turvas ühtlaselt pinnasesse kevadtööde ajal.

25,90€

    Püsikliendile ost boonusrahaga kuni -10% soodsam
    Püsiklient kogub selle toote ostuga 3% boonusraha
    kalkulaator

    Seonduvad tooted