Viimati Ostetud

Biolani must muld 24L

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Biolani Must Muld on looduslik mullasegu toataimedele, mis sobib lillenõudesse ja rõdukastidesse.
Kompostimise teel valmistatud mullasegu on väetatud orgaanilise kanasõnniku-turbakompostiga ja lubjatud magneesiumirikka lubjakivipulbriga.
Biolani Must Muld on hulgaliselt kauamõjuvaid toitaineid sisaldav üldlillemuld.

Rohkem infot

Rohkem infot

*Mulla vahetamine
Parim aeg toataimede mulla vahetamiseks on kevadtalv. Esimene kastmine pärast mullavahetust tehakse ettevaatlikult, soovitatavalt väikeste kogustena. Parima tulemuse saad, kui niisutad mulda suures nõus enne pottide täitmist ja pärast poti täitmist lased pinnamullal enne esimest kastmist hästi kuivaks tõmbuda. Nii moodustub vastupidav õhurikas mullakiht ja mullapind ei lähe mudaseks ega kõvaks.

 *Väetamine

Potitaimed: Alusta lisaväetamist 1–2 kuud pärast mulla vahetamist. Potitaimedele soovitame väetamiseks Biolani Ruukun Voima toitainepulki ja Biolani Ruukun Voima toitainelahust. Talv on toataimede puhkeaeg. Sel ajal nad regulaarset väetamist ei vaja. Vähene kastmine ja piserdamine Biolani merevetikaekstraktiga aitavad toataimedel pimeda aastaaja üle elada.
 
Rõdukastid: Alusta lisaväetamist vastavalt vajadusele 1–2 kuud pärast istutamist. Rõdukastitaimede väetamiseks soovitame Biolani kanasõnnikugraanuleid. Rõdukastitaimedele võib väetise kasvuperioodiks ette anda. Enne kasti täitmist pannakse selle põhja kanasõnnikugraanuleid. Sobiv hulk tavasuurusega rõdukasti jaoks on u 0,5 l.

6,90€

    Püsikliendile ost boonusrahaga kuni -10% soodsam
    Püsiklient kogub selle toote ostuga 3% boonusraha
    kalkulaator

    Seonduvad tooted