Viimati Ostetud

Biolani murumuld 2500 L

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Biolani murumuld on väetatud ja lubjatud erimullasegu muru paikamiseks ja elustamiseks ning uue õuemuruplatsi loomiseks.
Muld on peeneteraline ja muru elustamisel levib see ühtlaselt murujuurte piirkonda.
Lisandina kasutatud mineraalmuld tagab mulla koostise hea püsivuse ka rasketes tingimustes.
Murumuld sisaldab palju rohukõrte kasvuks vajalikke pika toimeajaga toitained.
Kasutuskohad:
*Muru parandamine
*Muru paikamine
*Muruplatside rajamine
Kaal: 1200 - 1300kg
NB! Kohaletoimetamine mandri-Eesti piires.

Rohkem infot

Rohkem infot

Muru parandamine: Tihendunud muru kasvu saab elavdada Biolani Murumulla kattega. Kate soodustab ka rohukõrte võrsumist ja tugevdab muru vastupidavust. Kate laotatakse kevadel või sügisel niidetud ja rehitsetud murule. Sobiv katte paksus on umbes 1 cm. Katte all elavneb mikroorganismide tegevus, seetõttu paraneb mulla ehitus ja õhuvahetus ning tugevneb juurestik.
 
Muru paikamine: Sobiv aeg muru paikamiseks on kevad või varasügis, kui maapinnas on loomulikku niiskust. Paikamist vajavatelt kohtadelt kooritakse pinnas. Peale laotatakse kiht looduslikku Biolani Murumulda, mis tasandatakse rehaga. Seejärel külvatakse seemned ja rehitsetakse rehaga kergelt pinnamulla sisse. Muld tihendatakse. Külvi kastetakse kuni seemned on idanema hakanud.
 
Muru rajamine: Enne uue muru rajamist tagada aluskihi piisav vee läbilaskevõime ja kandevõime ning tasandatakse vett koguvad pinnad. Uut mulda kantakse aluskihi kvaliteedist sõltuvalt 10-25 cm kiht. Muld tasandatakse ja tihendatakse enne muruseemne külvamist. Seemned külvatakse samaaegselt mõlemas suunas risti, 200-300 g/10 m². Pärast külvi seemned rehitsetakse kergelt pinasesse ja külv rullitakse üle.

249,00€

Kuumakse al. 12.68€

    Püsikliendile ost boonusrahaga kuni -10% soodsam
    Püsiklient kogub selle toote ostuga 3% boonusraha
    kalkulaator

    Seonduvad tooted