Viimati Ostetud

Katelpliit Kalvis K-4B-1

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Võimsus, kW 13 Kasutegur, % 72 Kasutatav kütus puit* Köetav pind, m² 40-150 Kütuse põlemisaeg, h 6 Kolde maht, l 50 Minimaalne tõmme korstnas, Pa 20 Suistukäigu läbimõõt, mm 130 Puude pikkus, cm 33x10 Veesärgi maht, l 32 Gabariidid, HxBxL, mm 905x600x790 Mass, kg 175 * alternatiivkütusena võib kasutada ka kivisütt (halupuuga pooleks), puidujäätmeid ja brikettiPõlemisaeg sõltub kütuse liigist, niiskusest, välistemperatuurist ja muudest teguritest. Ei soovitata kütta puudega, mille niiskus ületab 30%.

Rohkem infot

Rohkem infot

Keskkütte pliiti Kalvis K-4B-1 saab ühendada radiaatorite, põrandakütte ja tarbeveeboileriga. 
Pliidi sisse on ehitatud põlemisõhuregulaator, mis hoiab automaatselt etteantud pliidist väljuva kuuma vee temperatuuri.

Pliidil on mahukas küttekolle ja veesärk, seega soojusülekanne toimub kiiresti. 
Pliidi pealisplaadis on veesärk, keskel üks rõngastega keedukoht, kuumaks läheb vaid rõngaste osa ja ei toimu ruumi ülekütmist, kus pliit asub.

Pliit on toodetud Leedus ja sobib hästi põhjamaiste eluruumide kütmiseks.

Kohustuslikud lisaseadmed ülerõhu vältimiseks on kaitseklapp 1,5 bar, paisupaak ja tsirkulatsioonipump (vabavooluga ühendamisel pumpa pole vaja).
Ei ole lubatud ühendada soojamüüriga, kuna kasutegur on küllaltki kõrge (72%) ja nõuab 20 Pa tõmmet korstnas. Suistukäik asub tagaseinas üleval, läbimõõt 160mm.

 • Sobib ruumide kütmiseks ja toidu valmistamiseks
 • Kõrge kasutegur
 • Suur koldemaht
 • Suur veesärgi maht
 • Põlemisõhuregulaator sisse ehitatud
 • Süütesiiber
 • Kaasaegne disain

 

822,00€

Kuumakse al. 27.16€

  Püsikliendile ost boonusrahaga kuni -10% soodsam
  Püsiklient kogub selle toote ostuga 3% boonusraha
  kalkulaator